Ranking pożyczek online – grudzień 2018 r

Trwa pierwszy miesięc kolejnego roku szkolonego. Jak zwykle, jest to okres, w którym wydaje się więcej pieniędzy na potrzeby dzieci. Cześto z tego powodu brakuje kilku złotych, by spiąć budżet. Wtedy z szybką pomocą przychodzą firmy udzielające pożyczek online na tego typu potrzeby. Z tego też powodu przygotowaliśmy poniższy ranking, w którym to można sprawdzić jakie oferty są ciekawe w tym miesiącu. Zapraszamy do lektury.

Pożyczki online – co warto wiedzieć? Jaką pożyczkę wybrać?

Zaciąganie zobowiązań finansowych, nawet na chwilę, to zawsze poważna decyzja. Aby spać spokojnie warto przed podpisaniem umowy zapoznać się z pełną ofertą firmy pożyczkowej w zakresie interesującej nas pożyczki, a nie tylko samą reklamą, gdzie dowiemy się tylko o największych korzyściach płynących z danej oferty.

Na co zwrócić uwagę?

Ważne jest RRSO – czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Są to dane obowiązkowo podawane przy każdej ofercie pożyczki. RRSO powie nam jak wysokie są koszty związane z udzieleniem danej pożyczki – chodzi nie tylko o oprocentowanie – bo to przykładowo może być dość niskie, ale wszystkie koszty z tytułu udzielenia pożyczki. Warto zwracać uwagę, czy jeśli powinie nam się noga i będziemy mieli problem ze spłatą zobowiązania czy firma pożyczkowa przewiduje możliwość odroczenia spłaty raty i co najważniejsze, ile taka przyjemność kosztuje. Bardzo rzadko takie elementy umowy czy regulaminu są sprawdzane przy poszukiwaniu pożyczki. Chociaż wydaje się że jest to błąd. Tak różne sytuacje mogą nas spotkać w życiu, że warto przygotować się na kilka scenariuszy.

Jaką pożyczkę wybrać?

Fajną opcją, która jest w ofercie niektórych firm pożyczkowych jest pożyczka za darmo. Polega ona na zwrocie tylko wysokości pożyczonej kwoty bez żadnych odsetek czy innych kosztów, o ile zostaną spełnione inne kryteria – zazwyczaj chodzi o terminową spłatę pożyczki.

Bardzo ważne jest aby pożyczkobiorca dobrze oszacował swoje sytuacje majątkową i wybrał pożyczkę, którą będzie mógł w umownym terminie spłacić. Nie naraża się wtedy na dodatkowe koszty czy stres związany z windykacją zobowiązania. Nie ma również zagrożenia, że wpadnie w tzw. spiralę zadłużenia.

Ranking pożyczek online – grudzień 2018 r. – kryteria

Skupiliśmy się tylko na pożyczkach online. Przede wszystkim pożyczki przez internet dają wyjątkowe poczucie komfortu, dzięki możliwości porównania i wyboru dogodnej dla nas oferty w wybranym przez nas czasie. Bez tracenia czasu w kolejkach. I bez chcących wiedzieć skąd mamy pieniądze sąsiadów i znajomych, którzy akurat mieszkają przy najbliższej placówce pożyczkowej. Dyskrecja i szybkość w zakresie udzielenia pożyczki to bardzo duże atuty tej formy działalności firm pożyczkowych.

Ranking pożyczek online marzec 2018 r. powstał w oparciu o różne kryteria. Brane pod uwagę były m.in. długość okresu spłaty – skupiliśmy się na pożyczkach krótkoterminowych. Maksymalna wysokość pożyczki udzielanej za pierwszym razem. Możliwość uzyskania pożyczki za darmo – czyli bez naliczania odsetek pod warunkiem spełnienia określonych w umowie kryteriów.

Ranking pożyczek online grudzień 2018 r.

  1. VIVUS – oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł, na 30 dni i co najważniejsze pierwsza pożyczka w ofercie jest za darmo. Złóż wniosek.
  2. LENDON – pierwsza pożyczka do 2500 zł na 45 dni. Pierwsza pożyczka za darmo. Złóż wniosek.
  3. WONGA – wysokość pierwszej pożyczki to maksymalnie 1500 zł na 60 dni. Ciekawa oferta z uwagi na dłuższy niż standardowo okres spłaty. Pierwsza pożyczka “prawie” za darmo (10 zł prowizja za udzielenie pożyczki). Złóż wniosek.
  4. ZAPLO – oferuje aż 4500 zł na 30 dni. Pierwsza pożyczka za darmo. Warto jednak się zastanowić czy jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę w takiej kwocie w ciągu miesiąca bez opóźnień. Złóż wniosek.
  5. SUPER GROSZod 1000 zł na 30 dni. Pierwsza pożyczka za darmo. Złóż wniosek.
  6. WANDOO – firma oferuje pożyczki do 5000 zł na dla stałych klientów. Pożyczka za darmo dla nowego klienta to 2500 zł na 30 dni.  Złóż wniosek.
By |2018-12-12T21:02:28+00:00Wrzesień 14th, 2018|chwilówki|0 Comments

About the Author: