Pożyczka z dostawą do domu – o czym warto pamiętać?

Nie zawsze mamy możliwość wzięcia pożyczki na nasze konto, czasami musimy szukać innego rozwiązania. Z pomocą przychodzą nam firmy pożyczkowe, które oferują inne rozwiązania. Jednym z nich są pożyczki z dostawą do domu rządzą się trochę innymi zasadami niż pozostałe pożyczki.

Jakie są koszty pożyczki z dostawą do domu?

Nie będziemy ukrywać, że koszty pożyczek z dostawą do domu są wyższe. Z reguły ta kwota jest wyższa o jakieś 25%, poza tym firmy pożyczkowe naliczają też równie opłaty za wizyty w domu klienta. Różnica w kosztach między pożyczką przez internet, a tą z dostawą do domu klienta jest więc ogromna. Należy jednak pamiętać, że wynika to z faktu, iż w jej przypadku potrzebna jest dodatkowa osoba, która pojedzie do domu klienta i załatwi z nim wszystkie formalności. Dlatego pożyczkodawca często obciąża klienta dodatkowymi kosztami ponoszonymi w przypadku tej działalności. Często też koszty pożyczki są jeszcze wyższe.

Pożyczka z dostawą do domu – jak zwracamy pieniądze?

W przypadku pożyczki przez internet, sytuacja jest jasna – pieniądze oddajemy na to konto, z którego otrzymaliśmy pożyczkę. W przypadku pożyczki z dostawą do domu musimy się liczyć z kolejną wizytą przedstawiciela firmy. Zdarza się, że nie mamy środków, wówczas najlepiej zadzwonić do firmy i przełożyć zwrot pożyczki. W przeciwnym wypadku będziemy musieli się liczyć z tym, że zapłacimy za bezskuteczną wizytę przedstawiciela firmy.

Najbardziej znaną i największą firmą udzielającą pożyczek w domu jest Provident. Jego ofertę znajdziesz tutaj –> LINK DO OFERTY.

Provident w swojej ofercie posiada Pożyczki w Gotówce, czyli tzw. pożyczki od ręki. Doradca klienta przynosi gotówkę bezpośrednio do domu pożyczkobiorcy. W ten sam sposób odbiera również cotygodniowe raty pożyczki. Ponadto Provident swoim klientom oferuje dostęp do atrakcyjnych usług, tj. okresowa przerwa w spłacie oraz gwarancja zniesienia obowiązku spłaty w przypadku śmierci pożyczkobiorcy w trakcie spłaty zobowiązania.

Warunki wzięcia pożyczki w Provident:

  • ukończenie 18 lat
  • posiadanie aktualnego dowodu osobistego
  • posiadanie stałego źródła dochodu

Provident ma czynną infolinię przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo posiada 45 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Na swojej stronie internetowej udostępnia również specjalny kalkulator pożyczki, dzięki czemu klienci w łatwy sposób mogą dopasować raty pożyczki do swoich potrzeb. Co więcej na stronie można znaleźć również zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami przez użytkowników.

By |2018-02-17T21:05:37+00:00Luty 5th, 2018|chwilówki, kredyty, pożyczki|0 Comments

About the Author: